KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Popis: RelaxCentrum Sepetná v horské obci Ostravice.
RelaxCentrum Sepetná v horské obci Ostravice.
Autor / zdroj: relax.sepetna.cz

RelaxCentrum Sepetná umožňuje koupání ve výšce 550 metrů celý rok

OSTRAVICE

Na Sepetné ve výšce 550 metrů nad mořem se mohou hosté koupat po celý rok za jakéhokoliv počasí. V RelaxCentru čeká na všechny ubytované i neubytované hosty největší nerezový krytý hotelový bazén v Beskydech.

Zaplavat si můžete ve 20 metrů dlouhém plaveckém bazénu a relaxovat na masážní lavici, pod vodním chrličem, ve vířivce či v parní kabině.

Nejmenším ratolestem je určeno brouzdaliště se skluzavkou. Větší děti a milovníci adrenalinu si přijdou na své v 90 metrů dlouhém toboganu. Bazén je možné si také soukromě pronajmout. Za každý klíč ke skříňce v šatnách se platí vratná záloha 100 korun (pouze v hotovosti, nelze platit kartou).

Ubytovaní hosté RelaxCentra Sepetná mají vstup do krytého bazénu s atrakcemi zdarma (záloha na klíč k šatní skříňce platí i pro ubytované hosty). Budova RelaxCentra je s budovou hotelu spojena krytým koridorem (přibližně 100 metrů; koridor není v zimě vyhřívaný).

Vstup do bazénu je včetně vířivky, parní kabiny, masážních lavic a krytého devadesátimetrového toboganu.

Více informací včetně těch týkajících se cen vstupného najdete zde.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Po třech letech zaznamenala znojemská porodnice největší počet porodů

Porodníci znojemské nemocnice loni přivedli na svět 977 dětí. Za poslední tři roky je to nejvíce dětí. Koronavirová pandemie přímo porodnické výsledky

Otužilá mláďata u valašek

Prvním mládětem nového roku, které se narodilo v Zoologické zahradě a botanickém parku Ostrava, je sameček plemene ovce domácí valaška. Na svět přišel

DNES SE STALO

HISTORIE

22. ledna 1901

na trůn nastoupil nový britský král Eduard VII., nejstarší syn královny Viktorie.

HISTORIE

22. ledna 1918

proběhla na Staroměstském náměstí masová demonstrace. Požadavky demonstrujících se pohybovaly od zvýšení přídělů až po návrat svobod a okamžité uzavření příměří.

HISTORIE

22. ledna 1933

se přívrženci Národní obce fašistické pokusili o fašistický puč, když v 0:30 přepadli židenické Svatoplukovy kasárny.

POZVÁNKA OBRAZEM