KAM NA VÝLET / Agroturistika, farmy

Popis:
Autor / zdroj: West Park

West Park dává možnost okusit, jak se žije na Divokém Západě

PLZEŇ

Indiáni, kovbojové, pistolníci a s nimi zábava, show, dobrodružství i poučení. To všechno čeká na návštěvníky, když zavítají do unikátního West Parku na okraji Plzně.

Vrátit se v čase o 150 let zpátky a zažít Divoký západ. Takovou možnost dává West Park živé muzeum amerického západu v Plzni. Zájemci tady poznají, v jakých podmínkách žili indiáni či kovbojové, o kterých zatím jen slyšeli nebo je viděli ve westernových filmech. Mohou si vyzkoušet házení lasem, střelbu z luku, indiánské tance a mnoho dalšího. West Park je rozdělený na několik sekcí. Najdete v něm Sheriffa, Cowboy Arenu, Show Arenu s barem, Indiánskou vesnici či Tábor lovců kožešin.

Toto místo je často navštěvováno rodinami s dětmi, školami i dětskými tábory. 

Sheriff
Bezpečnost West Parku je v jeho rukou! Návštěvníci se seznámí s sheriffem, prohlédnou si jeho zbraně a měli by dodržovat jeho zákony, jinak by mohli skončit ve vězeňském voze. 

Cowboy Area
Práskání bičem, svištění lasa a kolty proklatě nízko – hostí si mohou vyzkoušet práci kovbojů, naučit se ovládat laso či bič a pobavit se humornými scénkami z jejich života. 

Show Arena & bar
Tady návštěvníci zhlídnou show v záři reflektorů, uhasí žízeň u baru a protancují střevíce na parketě! 

Indiánská vesnice
Hosté mají jedinečnou možnost navštívit původní obyvatele Ameriky přímo v jejich domovech, nahlédnout do jejich stanů, vyrobit si čelenku a ochutnat indiánský chléb. 

Tábor lovců kožešin
Návštěvníci poznají zákonitosti života v divočině, naučí se rozdělat oheň bez zápalek, rozeznat zvířata podle kožešiny či stop a prohlédnout si sbírku dobových zbraní. 

Zlatokopecký claim
Tady mohou hosté prohledat koryta plná vody a písku a zažijí opojnou radost z nálezu zlata ve své rýžovací pánvi! 

Souvenir Shop
V tomto obchůdku si zájemci mohou pořídit pravý indiánský amulet nebo kovbojský klobouk a splnit si tak svůj dětský sen. 

Little WhoreHouse
Tato část West Parku nabízí možnost objevit ne příliš známé prostředí dobových veřejných domů a život místních kurtizán. 

Školní výlety ve West Parku:
Snahou West Parku je představit malým i velkým návštěvníkům nejznámější období z dob osidlování amerického západu, a to jak poučnou, tak především zábavnou formou.

Pro děti je ve West Parku připraven celodenní zábavný a soutěžní program, který je přizpůsoben pro všechny věkové kategorie.

Veškeré aktivity, např. různé hry, soutěže či opečený buřt jsou zahrnuty v rámci vstupného, a tak jsou dětem k dispozici po celý den zdarma.

West Park disponuje i velkým krytým prostorem, a proto je možné uspořádat jakýkoliv program i za nepříznivého počasí.

West Park se nachází v přírodním prostředí na okraji Plzně a jeho poloha tak umožňuje velice snadnou dostupnost. Protože je vzdálen jen několik stovek metrů od plzeňské ZOO, nabízí se ideální možnost navštívit obě místa. 

Podrobnější informace zájemci najdou na webových stránkách West Parku

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Filmaři hledají komparz v Třebíči

Pro připravovaný film Slovo režisérky a scénáristky Beaty Parkanové filmaři aktuálně hledají komparz. Třebíč, konkrétně uličku V Mezírce v židovské čt

Za muzikou do klubů už od pátku

Přestože probíhají prázdniny a fanoušci muziky by měli pomýšlet spíše na velké hudební festivaly, opak je letos pravdou a tak jistě vezmou zavděk i mé

Charitativní Bazárek tentokrát k uzdravení pomůže 16leté Kláře

Zatímco jiné děti řeší pubertu a první lásky, dnes 16leté Kláře připravil osud úplně jiný průběh dospívání. Ve 12 letech totiž onemocněla rakovinou kr

DNES SE STALO

HISTORIE5. srpna 1646

byl Ferdinand IV. korunován českým králem.

ZAJÍMAVOSTI5. srpna 1884

položili v New Yorku základní kámen ke stavbě Sochy Svobody.

AUTO-MOTO5. srpna 1888

Bertha Benzová jako první řidička automobilu podnikla 106 km dlouhou cestu z Mannheimu do Pforzheimu.

POZVÁNKA OBRAZEM