SPORT

První mečbol Třinec odvrátil, ve druhém prodloužení proti Chomutovu rozhodl Cienciala
Hokej 23.3.2017

Oceláři sehráli s Chomutovem další nervy drásající bitvu, kterou tentokráte nerozhodlo ani první prodloužení. Vítěznou branku nakonec v osmdesáté deváté minutě vsítil David Cienciala a vrátil sérii zpět do Chomutova.

V zápase bez obran dala Olomouc Pardubicím osmičku

Kohouti přivítali trápící se Pardubice, které se ani v Olomouci nedokázaly poprat se ztrátou formy. Už od začátku se Hanáci prezentovali ofenzivní hrou, která nenechala Dynamo prakticky oddechnout.

Plzeň poprvé v sezóně zvítězila v Liberci a odvrátila konec sezóny

Hráči Plzně vyráželi na sever Čech s nožem na krku a jak již několikrát v této sezóně dokázali, mají srdce na pravém místě. Série tedy bude pokračovat v pátek v plzeňské Home Monitoring Aréně.

Kladno proti Jihlavě vyrovnalo sérii a rozhodovat bude sedmý zápas

Kladno si připisalo vítězství 3:2 a tohle dramatické semifinále rozhodne až poslední sedmý zápas, který se v pátek odehraje na Horáckém zimním stadionu.

Přípravný duel Liberce skončil bez branek
Fotbal 23.3.2017

Liberec si chtěl udržet zápasový rytmus a tak na stadionu U Nisy hráči Liberce přivítali slovenský tým ViOn Zlaté Moravce. Branku diváci za devadesát minut  neviděli a oba celky se tak rozešly smírně.

Mountfield se prostřílel přes Vervu do prvního semifinále
Hokej 22.3.2017

Do čtveřice všeho dobrého, můžou si říkat hráči i fanoušci Mountfieldu HK. Hradec si totiž na čtvrtý pokus proklestil cestu do semifinále, a stalo se tak po čtvrtém vítězství v řadě nad Vervou Litvínov.

Karlovy Vary zakončily play-out ve Zlíně vítězně

Play-out je u konce. Energetici se v posledním kole skupiny o umístění představili na zlínském ledě, odkud si vezou výhru 3:2. Ačkoli vedli po dvou třetinách ševci, dokázali se Karlovarští díky dvěma rychlým brankám v úvodu třetího dějství dostat do vedení.

Nabitá startovní pole Jezdeckého festivalu v Lysé
Sport 21.3.2017

Čtvrtý ročník Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem, který probíhá na tamním výstavišti od 22. do 26. března 2017, se těší z velkého zájmu jezdců. Ve středu a ve čtvrtek budou dokonce závěrečné soutěže dne začínat až v 17.00 hodin.

Budějovičtí vyhráli nad Slavií a budou hrát baráž o extraligu
Hokej 21.3.2017

Jihočeši byli v sérii lepším týmem a vybojovali si postup do vytoužené baráže o extraligu. Slavie urvala jediné utkání, ale i tak jí patří velké uznání za to, jak se popasovala s nepříznivou situací, která ji v této sezoně potkala.

Oceláři potřetí na kolenou, mečbol vystřelil pro Chomutov Valach

Čtvrté čtvrtfinále přineslo velmi bojovný výkon od obou týmů. Po třech třetinách svítilo na kostce v SD ARÉNĚ skóre 1:1. V prodloužení se dlouho hrál vyrovnaný hokej. Sedmačtyřicet vteřin před koncem ale Valach dostal nabito na modrou, odkud prostřelit vše, co mu stálo v cestě.

Liberec získal v Plzni mečbol

Druhý domácí duel Západočeši nezvládli, Tygři jako první dokázali v této sérii uspět na ledě soupeře. Série se nyní stěhuje do Liberce, kde mají domácí možnost ukončit celou sérii.

Jihlava proti Kladnu první mečbol neproměnila

Rytíři oplatili Jihlavě porážku z předešlého zápasu ze svého ledu a vezou si na cestu domů vítězství 2:1. Kladenští tak napoprvé dokázali odvrátit konec sezony a vynutit si šesté pokračování na svém ledě.

Karviná smolně prohrála s Plzní
Fotbal 20.3.2017

Byli blízko, nakonec jim zbyly oči pro pláč. Karvinští borci sahali po velkém vítězství nad úřadujícím mistrem. V zápase dvakrát vedli, ale nakonec nemají ani bod.

Střelecké hody v Jablonci odnesla Jihlava

Více než rok trvající čekání fotbalistů FC Vysočina na prvoligovou výhru ze stadiónu soupeře pokračuje. Tentokrát si jihlavský tým z Jablonce odvezl hrozivý debakl 5:0.

Pardubice dvakrát prohrávaly, Zlín porazily v nastavení
Hokej 20.3.2017

Valaši v základní hrací době dvakrát vedli o jednu branku, za červenobílé dorovnávali skóre David Tomášek a Ján Sýkora. V nastavení měly oba celky výhodu přesilové hry, v následné hře čtyři na čtyři po Trončinského nahrávce rozhodl Tomáš Rolinek.

Karlovy Vary nedaly Olomouci šanci, rozhodla první třetina

Už po dvaceti minutách vedly Karlovy Vary o čtyři branky a zápas bezpečně kontrolovaly. Ve zbylých dvou třetinách si dovolily výrazně polevit, ale i tak nakonec ještě dvě branky přidaly. Nakonec zvítězily v poměru 6:2.