Motorsport 23.11.2017

Od pátečního poledne bude zahájen předprodej vstupenek na srpnovou Grand Prix České republiky 2018. Fanoušci motorsportu si tak mohou lístky zakoupit ještě o týden dříve, než tomu bylo loni. Vstupenky budou k mání za výhodné vánoční ceny.

Znojmo se dostalo do rychlého vedení a obralo Villach o všechny body
Hokej 22.11.2017

Orli vstřelili hned v první třetině dva rychlé góly. Villach sice ještě ve stejném dějství snížil, ale to bylo vše, na co se na jihu Moravy zmohl. Domácí už jen ve závěrečné dvacetiminutovce kosmeticky upravili skóre na konečných 3:1.

Bodovou sérii Sparty ukončil Zlín

Sparťané sice první dva ze série tří domácích zápasů vyhráli, poslední dílek do sbírky ovšem nepřidali. Sparťané si vylámali zuby na brankáři Kašíkovi, kterého překonali až v 52. minutě.

Mladá Boleslav otočila utkání v Ostravě

Šestigólvý příděl rozhodně nebyl odrazem vítkovické hry. Ostravané v duelu s druhým Hradcem po většinu utkání udávali tempo a směr, jenže ani územní, ani střelecká převaha jim nestačila.

Pardubice převálcovaly Litvínov

Východočeši přehráli Litvínov po nadšeném výkonu, který potěšil přes sedm tisíc fanoušků. Po velmi zodpovědném výkonu a skvělé hře směrem dopředu si Dynamo dokráčelo pro druhou domácí výhru v řadě. O svém vítězství rozhodli Východočeši ve druhé třetině, kdy za Petráskova záda dostali tři kotouče.

Vyrovnanou bitvu Boleslavi s Olomoucí rozhodl v prodloužení Vojtěch Němec

Mladoboleslavští vstoupili do utkání velice razantně, již po dvou minutách hry vedli zásluhou navrátilce do sestavy Knotka a čahouna Urbana na domácím ledě o dvě branky. Na vítěze tohoto duelu si tak fanoušci museli počkat přesto až do atraktivního prodloužení.

Jihlava podlehla doma Liberci

Dukla přivítala Liberec a od první minuty bylo k vidění poměrně opatrné utkání. Jako první šli do vedení hosté zásluhou Jelínka v 7. minutě. Ve druhé třetině pozvedli domácí svůj projev, ale Liberec se dostal ale do vedení o dvě branky zásluhou důrazu Ordoše.

Plzeň doma po boji porazila Brno

Již podruhé v řadě se díky prohozenému pořadatelství na západě Čech představila brněnská Kometa. A opět z toho byla parádní přestřelka, která nyní přivála tři body indiánům.

Třinec přetlačil Chomutov pět ku třem

Oceláři od začátku střetnutí diktovali tempo hry a nakonec dokráčeli k triumfu poměrem 5:3. Dvěma góly se připomenul Martin Růžička, po jedné trefě přidali Daniel Rákos, Zbyněk Irgl a Tomáš Marcinko.

Atlético Most je letošním mistrem mosteckého malého fotba
Fotbal 20.11.2017

Tuto neděli vyvrcholila finálovým utkáním letošní sezóna Mostecké ligy malé kopané. K finále nastoupila letošní dvě nejlepší družstva, tedy Atlético Most a Inseminátors FC.

Sparťané po dlouhé době získali tři body, odnesl to Třinec
Hokej 20.11.2017

Dlouhých sedm zápasů čekali sparťané na výhru za tři body, v neděli se ale dočkali, když na domácím ledě před více než 12 tisíci fanoušky porazili Třinec 2:1.

Plzeň zdolala Chomutov díky šťastné trefě 11 sekund před koncem
Hokej 16.11.2017

Po reprezentační pauze indiáni přivítali na domácím ledě tým Piráti Chomutov. Duel to byl nesmírně vyrovnaný, hosté dvakrát vedli, Západočeši dokázali pokaždé srovnat, ale 11 sekund před koncem si obrana Pirátů srazila kotouč po dobrém nahození Plzně do vlastní sítě.

Zastupitelé Znojma schválili odkup sportovní haly
Sport 14.11.2017

Moderní hala, která disponuje velkou tělocvičnou s několika šatnami, spinningovou tělocvičnou, 2 squashovými kurty, prostorem pro rehabilitaci se saunami a malým bazénem a restaurací, nebyla plně využívána, což se nyní změní.

CITY TRIATHLON Karlovy Vary vyhlášen „Triatlonovou akcí roku 2017“
Triatlon 13.11.2017

V sobotu byly v Olomouci vyhlášeny výsledky ankety „Král triatlonu“. Vedení České triatlonové asociace, zástupci klubů, trenéři a sportovní novináři vybrali také nejlepší triatlonovou akci uplynulé sezóny.

Mladá golfistka Sára Kousková bude první Češkou v univerzitním týmu Texas Longhorns
Golf 10.11.2017

Osmnáctiletá svěřenkyně Slavíček Golf Academy Sára Kousková podepsala ve středu smlouvu s University of Texax v Austinu a stala se tak oficiálně studentkou a získala stipendium na golfový program.

Slávistky vyhrály nad Stjarnanem
Fotbal 10.11.2017

Fotbalistky Slavie v osmifinále Ligy mistryň vyhrály venkovní zápas se Stjarnanem 2:1 po brankách Divišové a Svitkové. Odveta se hraje za týden v Edenu.