SPORT

Zmrhal vystřelil Slavii výhru nad Bohemians
Fotbal 24.9.2018

Slávisté zvítězili ve vršovickém derby nad Bohemians 1:0, ve třetím domácím zápase po sobě se trefil Jaromír Zmrhal.

Pardubice prohrály s Litvínovem
Hokej 22.9.2018

Litvínov zůstává i po 3. kole neporažen. O své výhře rozhodl v první a následně i druhé třetině, nezastavil ho ani pozdní příjezd na stadion. Dvěma góly se blýskl expardubický obránce Jan Ščotka, první gól v extralize vstřelil šestnáctiletý Jan Myšák.

Karlovy Vary doma podlehly Třinci

Na první gól zápasu si museli diváci počkat takřka půl hodiny herního času, kdy i přes zajímavou aktivitu Energie otevřeli skóre hosté. Na Karlovarské se nalepila smůla při zakončení, což v kombinaci s dobře takticky hrajícími Oceláři poslalo po domácí prohře 0:2 všechny body do Slezska.

Mladá Boleslav vedla, Vítkovice však zápas otočili

Zápas byl od počátku velice vyrovnaný, ačkoli mírně střelecky navrch měli právě Bruslaři. Ti své příležitosti v gól přetavili ale až v závěru druhé třetiny, kdy Bartošáka prostřelil Klepiš. Ve třetí třetině ale hosté uštědřili domácím lekci z produktivity a dvěma góly v závěru třetiny a třetím do prázdné otočili zápas.

Indiáni po skvělém výkonu berou pouze bod

Plzeň utrpěla krutou porážku. Po většinu utkání byla lepším celkem. Na to se však v hokeji nehraje. Sparta v Plzni odehrála výborný zápas a připisuje si cenné vítězství, prolomila sérii pěti prohraných utkáních se Škodovkou.

Piráti neuspěli ani ve třetím zápase, Liberec si odváží všechny tři body

Ve třetím kole Tipsport extraligy se v chomutovské ROCKNET ARÉNĚ představili Bílý Tygři z Liberce. Ti se brzy dostali do vedení, které si po celý zápas hlídali a nakonec Chomutov porazili 3:1, když všechny góly vstřelili v početních výhodách.

Zlín doma poprvé prohrál, podlehl Baníku
Fotbal 22.9.2018

První poločas skončil bez branek, ale v tom druhém otevřel gólový účet duelu v 62. minutě Baroš. Vzápětí bylo pro domácí ještě hůř, protože se trefil Pazdera. Zlínští snížili zásluhou Beauguela, ale až v 83. minutě. Závěr utkání si Ostravští pohlídali, a tak ševci doma poprvé padli.

Vlašimský odpor zlomila Jihlava ve druhé půli

Fotbalová Vysočina v domácím duelu potvrdila nelehkou úlohu favorita a po čtyřech duelech bez tříbodového zisku se dočkala vítězství.

Vítkovice zlomily oslabenou Chrudim v samotném závěru

Utkání v Ostravě začalo pro chrudimské fotbalisty skvěle. Po rychlém gólu se ale začal probírat také soupeř, který nejprve vyrovnal a následně mohl kvůli nedisciplinovanosti a zraněním v hostujících řadách nováčka ve druhém poločase mačkat. Na výhru se přesto nadřel, rozhodnutí přišlo až v 88. minutě utkání.

Znojmo doma rozstřílelo Ústí

Znojmo ve druhé půli devět minut před koncem odskočilo soupeři na rozdíl tří branek a výhru si už vzít nenechalo. Hosté sice byli aktivní, snažili se vstřelit kontaktní branku, avšak to pro ně byl duel, kdy nedáte gól do prázdné brány z jednoho metru.

Rožnov bude hostit běžce i olympioniky. O víkendu se uskuteční Běh rodným krajem Emila Zátopka
Běh 21.9.2018

Už tuto sobotu se v Rožnově pod Radhoštěm bude sportovat. Závodní běžci se zúčastní 16. ročníku Běhu rodným krajem Emila Zátopka a pro malé sportovce připravilo město dětské běhy v areálu Dřevěné městečko Valašského muzea v přírodě.

Střední odborné učiliště Uherský Brod má nové multifunkční sportoviště
Sport 17.9.2018

Nové multifunkční sportoviště bylo minulý týden slavnostně otevřeno na Středním odborném učilišti Uherský Brod. Vzniklo rekonstrukcí a rozšířením starého nevyhovujícího hřiště vedle budovy domova mládeže.

RunCzech si připsal další půlmaraton pod magickou hranici jedné hodiny
Běh 16.9.2018

Ústí nad Labem, město, kde každým rokem zanechává větší a větší stopu špičkový běžecký závod organizovaný pod hlavičkou RunCzech, nezklamalo ani letos. Na padesát elitních atletů ze všech koutů světa si přijelo právě sem vylepšit svá osobní maxima. A povedlo se.

Plážové volejballistky Sokola Hluboká mají šanci hrát na Olympiádě
Volejbal 10.9.2018

Výměna týmových rolí, třídenní boj o finále a vydřené zlato.Takové bylo letošní Mistrovství České republiky v plážovém volejbalu, kterého se zúčastnily dva týmy Sokola Hluboká.

Sportovci v Kuřimi najdou lepší zázemí v nové sportovní hale
Sport 5.9.2018

Ve středu 12. září se slavnostně otevře městská Sportovní hala Kuřim. Prohlídka pro návštěvníky bude od 16 hodin a od 17 hodin začne Extraligová exhibice.

Fantastický obrat Bohemians zařídil tři body z Hané
Fotbal 3.9.2018

Olomouc si prohrála vyhraný zápas. Svými vlastními chybami a strachem o vítězství nakonec domácí přišli o první tři body na vlastním stadionu v letošní sezóně.