SPORT / Motorsport

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
3.8.2018

Zlaté jablko nabídne bohatý program fanouškům Barum rally

ZLÍN

Doprovodný program k oblíbené motoristické akci začíná v obchodním centru Zlaté jablko už v pondělí 6. srpna. 48. ročník Barum Czech Rally Zlín si zde mohou návštěvníci zpestřit prohlídkou expozice rally speciálů známých jezdců či výstavy obrazů, soutěžemi o atraktivní ceny i autogramiádami. Otevřen bude také fanshop se vstupenkami a předměty s logem rally. Barumku i program ve Zlatém jablku pak uzavře tisková konference vítězů rally v neděli 26. srpna.

Srpen se v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ponese ve znamení Barum Rally. I letos přinese fanouškům motosportu atraktivní zábavu, setkání s předními rally jezdci a soutěže o velmi zajímavé ceny, k nimž nově bude patřit výhra v podobě Škody Fabie R5 na rok zdarma.

Jako první se v období od 6. do 19. srpna představí šest rally speciálů významných jezdců. O týden později, od 13. srpna, bude k vidění výstava obrazů malíře Daniela Šenkeříka. Připravena je  také série soutěží o rally zážitky na sociálních sítích Zlatého jablka.

Fanouškům doporučujeme sledovat nás facebook a instagram. Příležitostí, jak se zúčastnit soutěží, bude hned několik,“ uvedl Jiří Kratochvíl, ředitel Zlatého jablka. „Hraje se o opravdu zajímavé ceny, jako je spolujízda s rally pilotem, let vrtulníkem nad závodem, VIP balíčky a další.

Fanshop bude otevřen od 13. do 26. srpna vždy od 10 do 20 hodin, v prodeji budou nejen vstupenky a permanentky na Barum Rally, ale i trička, čepice, klobouky, samolepky, sluneční brýle a další předměty s motivem rally.

Slosování soutěže proběhne 21. srpna v rámci první autogramiády rally jezdců. Příležitost získat podpisy závodníků se pak bude opakovat ještě o dva dny později, 23. srpna. Do třetice zavítají ti nejlepší jezdci do Zlatého jablka 26. srpna na závěrečnou tiskovou konferenci s vítězi Barum Rally.

Zcela nová soutěž „Natři Honzu“ je připravena ve dnech 20. - 26. srpna. Úkolem soutěžících je porazit mistra republiky Jana Kopeckého na simulátoru Škoda Fabia R5. Majitel nejrychlejšího času bude moci užívat limitovanou edici Škoda Fabia R5 po celý rok zdarma. Průběžné výsledky lze sledovat na www.natrihonzu.cz.

Aktuální informace k programu najdete na webu Zlatého jablka.

48. ročník Barum Czech Rally Zlín ve Zlatém jablku:
6.   - 19. 8. Expozice 6 rally speciálů významných jezdců
13. - 19. 8. Výstava obrazů malíře Daniela Šenkeříka
13. - 26. 8. Otevřen fanshop se vstupenkami a rally předměty (denně od 10 do 20 hodin)
13. - 21. 8. Soutěže o rally zážitky (spolujízda s pilotem rally, let vrtulníkem nad závodem, VIP balíčky a další)
20. - 26. 8. Soutěž na simulátoru o Škodu Fabii R5 na rok zdarma (www.natrihonzu.cz)
21. 8.         Autogramiáda rally jezdců
23. 8.         Autogramiáda rally jezdců
24. - 26. 8. Škoda park na náměstí Míru s atraktivním programem pro děti i dospělé
26. 8.         Tisková konference vítězů Barum Czech Rally Zlín

Více informací zájemci najdou na webu www.zlatejablko.cz.

Autor / zdroj: Kateřina Martykánová

Doporučujeme

MAGMARELAX® - Nejprodávanější izolace

Zateplíme strop za 3 hodiny a Vy ušetříte tisíce! Izolace střechy a podlahy na půdě Vás ochrání před horkými letními dny a v zimě ušetří peníze.

Bezamalgamu.cz - Investice, která Vám změní život

O nebezpečí amalgámu toho již bylo napsáno hodně. Pozor na časovanou bombu ve vašich ústech. Pozor na těžké kovy, BPA a radioaktivní materiály v bílých kompozitních dentálních výplních. Více na www.bezamalgamu.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Zoo Praha se narodila gueréza pláštíková

V úterý ráno přibyl do skupiny gueréz pláštíkových, žijících na jednom z Opičích ostrovů v dolní části Zoo Praha, další přírůstek. Zasloužilé matce Lo

Post

Vánoce ve Slováckém muzeu nabídnou předvádění výroby vánočních ozdob či betlémových figurek

Předvádění výroby vánočních ozdob, betlémových figurek a pečiva pro širokou veřejnost. To všechno bude součástí akce nazvané Vánoce ve Slováckém muzeu

Post

Policisté navštívili v Čáslavi tři školy. Mluvili se studenty mimo jiné o problematice drog

Studenti třech čáslavských škol měli možnost besedovat s policisty o problematice drog. Dozvěděli se o oprávnění policie a možnosti při kontrolách nad

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.bezamalgamu.cz www.ippolna.cz

REKLAMA